Lista kandydatów przyjętych do klas pierwszych
w Szkole Podstawowej nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie na rok szkolny 2018/2019
-
Baran Bartosz
-
Belniak Florian
-
Borysowska Maja
-
Budzyński Krzysztof
-
Bylina Maja
-
Ciach Maja
-
Czajka Nina
-
Danił Klara
-
Danił Maja
-
Dejko Gabriel
-
Dejko Maja
-
Domin Marcel
-
Drąg Wiktoria
-
Flis Kamila
-
Golak Jakub
-
Goleń Igor
-
Góźdź Hanna
-
Góźdź Maja
-
Góźdź Mikołaj
-
Grottel Kajetan
-
Grzesiuk Blanka
-
Grzywacz Hanna
-
Guz Gabriel
-
Iskierka Mateusz
-
Jaksim Szymon
-
Jezior Natalia
-
Kawecki Jakub
-
Kilanowicz Kamil
-
Kłoda Amelia
-
Koc Nikodem
-
Korzan Maksymilian
-
Kosior Oliwier
-
Kowalczuk Wojciech
-
Kowalczyk Szymon
-
Kowalski Marcin
-
Kozak Antoni
-
Koziej Jan
-
Kruczek Adam
-
Kruczek Maja
-
Krzyżanowska Aleksandra
-
Kulik Nikodem
-
Kułak Emilia
-
Kutnik Marcin
-
Lato Wiktor
-
Ligęza Filip
-
Łukasiewicz Lena
-
Machnikowski Julian
-
Malczewski Adam
-
Malesa Szymon
-
Miąc Julia
|
51. Miąc Wiktoria
52. Mitura Lena
53. Mroczkowska Emilia
54. Nieścioruk Marcin
55. Paśnik Mikołaj
56. Powałka Alicja
57. Pszczoła Emilian
58. Pytka Dawid
59. Radomski Mateusz
60. Rafał Bartosz
61. Sagan Marcel
62. Scheffs Anna
63. Serwin Alicja
64. Skarżyńska Kaja
65. Skubiszewska Julia
66. Sposób Julia
67. Sputo Aleksander
68. Stachura Patryk
69. Staga Antoni
70. Stępińska Julia
71. Strep Helena
72. Suracki Bartosz
73. Sych Maciej
74. Szczepaniak Maja
75. Szczepaniak Mikołaj
76. Szczerba Julia
77. Szulik Kacper
78. Szyszko Wiktor
79.Świć Mateusz
80. Tarnowski Patryk
81. Tarnowski Stanisław
82. Tomasiak Hanna
83. Topyła Miłosz
84. Twardzik Julia
85. Warszawska Anna
86. Wertejuk Malwina
87. Wierzchoń Igor
88. Wierzchoń Jan
89. Wilkołazka Maria
90. Wolanin Olga
91. Wolski Alan
92. Woźniak Anna
93. Wójcik Szymon
94. Zalewski Dominik
95. Zbiciak Zuzanna
|
Uwaga!
Przypominamy o konieczności potwierdzenia przez Rodziców/Opiekunów woli przyjęcia w postaci pisemnego poświadczenia: 15.05.2018 r. – 30.05.2018 r.
Potwierdzenie woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego / szkoły podstawowej 2018/2019
Lista rezerwowa kandydatów do klas pierwszych spoza obwodu szkoły:
-
Łyda Oliwia
-
Małecki Ignacy
-
Małecki Oskar
-
Mazurek Oliwia
-
Michna Emilia
-
Sikorska Kalina
-
Zdunek Anna
-
Ziober Emilia