Strona główna Aktualności Zapisy do kl. 0-I
Zapisy
04
Mar
Szanowni Rodzice / Opiekunowie prawni dzieci objętych obowiązkiem szkolnym w roku szkolnym 2021/2022 PDF Drukuj Email

Od dnia 29 marca do 30 kwietnia 2021 r. trwają zapisy do klas pierwszych dzieci:

- 7-letnich (rocznik 2014) objętych obowiązkiem szkolnym,

- 6-letnich (rocznik 2015) na wniosek rodzica, jeżeli dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego w poprzednim roku szkolnym, w którym ma rozpocząć naukę w szkole albo posiada opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmowane są do szkoły z urzędu na podstawie zgłoszenia Rodziców / Opiekunów prawnych.
Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły mogą być przyjęte do klasy pierwszej na wniosek Rodziców / Opiekunów prawnych - zgodnie z postępowaniem rekrutacyjnym.

icon Uchwała nr XVII/147/2020 Rady Miasta Lubartów (PDF 470.09 kB)

icon Zarządzenie nr VIII/591/2021 Burmistrza Miasta Lubartów (PDF 808.73 kB)

icon Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej zamieszkałego poza obwodem szkoły (28.98 kB)

icon Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej przy SP3 w Lubartowie (14.64 kB)

icon Zgłoszenie dla dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły (24.69 kB)

icon POTWIERDZENIE WOLI (11.68 kB)

Zgodnie z Ustawą z dnia 6 grudnia 2013 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty (Dz. U. z dnia 3 I 2014 r., poz.7), kandydaci zamieszkali poza obwodem publicznej szkoły podstawowej mogą być przyjęci do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli szkoła będzie posiadała wolne miejsca.

 
12
Lut
Nabór na rok szkolny 2021/2022 do oddziałów przedszkolnych PDF Drukuj Email

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie
ul. 1 Maja 66/74

Ogłasza nabór na rok szkolny 2021/2022 do oddziałów przedszkolnych

 

ZAPEWNIAMY:
- profesjonalną, wykwalifikowaną kadrę,
- indywidualne podejście do każdego dziecka,
- aktywizujące metody pracy,
- smaczne obiady,
- nowocześnie wyposażone sale,
- plac zabaw.

PROPONUJEMY BEZPŁATNIE:
- pomoc logopedy,
- wsparcie pedagoga i psychologa,
- opieka medyczna,
- zajęcia umuzykalniające – rytmikę,
- różnorodne imprezy kulturalne,
- lekcje biblioteczne,
- konkursy, prezentacje, projekty.

REKRUTACJA od 1 marca 2021 r. do 26 marca 2021 r.

 

Więcej informacji: tel. 81 855-30-55

Powyższe informacje zostały podane w formie ogłoszenia na drzwiach szkoły oraz na stronie internetowej szkoły.

Dokumenty do pobrania:
icon Uchwała Nr XVI/138/2020 RM Lubartów 2021/2022 (pdf 519.19 kB)
icon Terminarz postępowania rekrutacyjnego 2021/2022 (pdf 848.45 kB)
icon Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego 2021/2022 (docx 28.28 kB)
icon POTWIERDZENIE WOLI 2021/2022 (docx 11.53 kB)
icon OŚWIADCZENIE OSOBY WYKONUJĄCEJ WŁADZĘ RODZICIELSKĄ 2021/2022 (docx 11.21 kB)
icon OŚWIADCZENIE RODZICÓW 2021/2022 (docx 11.93 kB)
icon Oświadczenie o szczepieniach ochronnych 2021/2022 r. (docx 10.72 kB)

 
01
Cze
Lista kandydatów przyjętych do klas pierwszych 2020/2021 PDF Drukuj Email

Lista kandydatów przyjętych do klas pierwszych

w Szkole Podstawowej nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie na rok szkolny 2020/2021


  1. Adamczyk Natalia
  2. Andrzejewski Antoni

  3. Andrzejewski Franciszek

  4. Bednarczuk Franciszek

  5. Bednarczyk Nikola

  6. Belniak Klara

  7. Bieniek Arnold

  8. Bisek Olaf

  9. Bobikowska Malwina

  10. Bocheński Antoni

  11. Bochyńska Natalia

  12. Bogdański Szymon

  13. Bordzoł Julia

  14. Boreczek Miłosz

  15. Borzęcka Hanna

  16. Bronisz Hubert

  17. Bronisz Kamil

  18. Budziński Emil

  19. Budziszewski Aleksander

  20. Chłopaś Kuba

  21. Chudzik Alicja

  22. Czerniak Dawid

  23. Dajek Weronika

  24. Dobrowolska Emilia

  25. Drzewiecki Wojciech

  26. Dudek Bartosz

  27. Dybała Piotr

  28. Dzido Kacper

  29. Filyuk Łucja

  30. Furman Franciszek

  31. Golec Kaja

  32. Granat Alan

  33. Grymuza Lidia

  34. Grzegorczyk Igor

  35. Jabłońska Natalia

  36. Janeczek Mia

  37. Janiszek Aleksander
  38. Jankowska Karina

  39. Jędryszka Lena

  40. Kaczor Lena

  41. Kasperek Natasza

  42. Kowalik Zuzanna

  43. Kowalska Olga

  44. Kowalski Łukasz

  45. Kozak Helena

  46. Kozyra Marcin

  47. Ksiądz Gabriel

  48. Kulon Julian

  49. Lato Bartłomiej

  50. Lato Wiktoria

  51. Leszczyńska Karolina

  52. Luniak Oleksandra

  53. Łyda Kacper

  54. Małyska Dominik

  55. Marzęda Jan

  56. Mazur Michał

  57. Milewicz Tymon

  58. Misiura Antoni

  59. Mitaszka Jan

  60. Mitura Alicja

  61. Mitura Emilia

  62. Olszak Agata

  63. Pankowska Kinga

  64. Pawełczak Sara

  65. Pilarczyk Laura

  66. Piskorska Julia

  67. Podleśny Maksymilian

  68. Radomski Miłosz

  69. Reps Sara

  70. Rola Julia

  71. Rydzewski Jan

  72. Ryszkowska Kornelia

  73. Sagan Hanna

  74. Siwek Aleks

  75. Siwek Kacper

  76. Słomka Iga

  77. Smęt Krystian

  78. Sobieszek Oliwia

  79. Solczak Nadia

  80. Strep Antonina

  81. Suracka Nina

  82. Szalast Nela

  83. Szczygieł Emilia

  84. Szlachta Aleksander

  85. Szylak Dawid

  86. Świderek Julia

  87. Świerszcz Jan

  88. Tarnowska Laura

  89. Tchórz Ada

  90. Tkaczyk Martyna

  91. Tokarski Ignacy

  92. Treger Magdalena

  93. Turowska Jagoda

  94. Urban Wiktoria

  95. Wertejuk Weronika
  96. Wikiera Natalia

  97. Wiśniewska Daria

  98. Wnęk Dominika

  99. Wójcik Julia

  100. Wróblewska Róża

  101. Wysocki Wincent

  102. Wysok Amelia

  103. Zapora Nikola

  104. Żyła Maja

 
18
Maj
Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych PDF Drukuj Email

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych

w Szkole Podstawowej nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie na rok szkolny 2020/2021

 

  1. Adamczyk Natalia
  2. Andrzejewski Antoni

  3. Andrzejewski Franciszek

  4. Bednarczuk Franciszek

  5. Bednarczyk Nikola

  6. Belniak Klara

  7. Bieniek Arnold

  8. Bisek Olaf

  9. Bobikowska Malwina

  10. Bocheński Antoni

  11. Bochyńska Natalia

  12. Bogdański Szymon

  13. Bordzoł Julia

  14. Boreczek Miłosz

  15. Borzęcka Hanna

  16. Bronisz Hubert

  17. Bronisz Kamil

  18. Bryk Bartłomiej

  19. Budziński Emil

  20. Budziszewski Aleksander

  21. Chłopaś Kuba

  22. Chudzik Alicja

  23. Czerniak Dawid

  24. Dajek Weronika

  25. Dobrowolska Emilia

  26. Drzewiecki Wojciech

  27. Dudek Bartosz

  28. Dybała Piotr

  29. Dzido Kacper

  30. Filyuk Łucja

  31. Furman Franciszek

  32. Golec Kaja

  33. Granat Alan

  34. Grymuza Lidia

  35. Grzegorczyk Igor

  36. Jabłońska Natalia

  37. Janeczek Mia

  38. Jankowska Karina

  39. Jędryszka Lena

  40. Kaczor Lena

  41. Kasperek Natasza

  42. Kowalik Zuzanna

  43. Kowalska Olga

  44. Kowalski Łukasz

  45. Kozak Helena

  46. Kozyra Marcin

  47. Ksiądz Gabriel

  48. Kulon Julian

  49. Lato Bartłomiej

  50. Lato Wiktoria

  51. Leszczyńska Karolina

  52. Luniak Oleksandra

  53. Łyda Kacper

  54. Małyska Dominik

  55. Marzęda Jan

  56. Mazur Michał

  57. Milewicz Tymon

  58. Misiura Antoni

  59. Mitaszka Jan

  60. Mitura Alicja

  61. Mitura Emilia

  62. Olszak Agata

  63. Pankowska Kinga

  64. Pawełczak Sara

  65. Pilarczyk Laura

  66. Piskorska Julia

  67. Podleśny Maksymilian

  68. Radomski Miłosz

  69. Reps Sara

  70. Rola Julia

  71. Rydzewski Jan

  72. Ryszkowska Kornelia

  73. Sagan Hanna

  74. Siwek Aleks

  75. Siwek Kacper

  76. Słomka Iga

  77. Smęt Krystian

  78. Sobieszek Oliwia

  79. Solczak Nadia

  80. Strep Antonina

  81. Suracka Nina

  82. Szalast Nela

  83. Szczygieł Emilia

  84. Szlachta Aleksander

  85. Szylak Dawid

  86. Świderek Julia

  87. Świerszcz Jan

  88. Tarnowska Laura

  89. Tchórz Ada

  90. Tkaczyk Martyna

  91. Tokarski Ignacy

  92. Treger Magdalena

  93. Turowska Jagoda

  94. Urban Wiktoria

  95. Wikiera Natalia

  96. Wiśniewska Daria

  97. Wnęk Dominika

  98. Wójcik Julia

  99. Wróblewska Róża

  100. Wysocki Wincent

  101. Wysok Amelia

  102. Zapora Nikola

  103. Żyła Maja

 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 1 z 7

jex © 2021 SP3 Lubartów.