Strona główna Stołówka szkolna

Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Odsłon?

Odsłon : 299204
13
Cze
Jadłospis PDF Drukuj Email

JADŁOSPIS TYGODNIOWY

 

Poniedziałek 20.06.2022
Zupa kalafiorowa, (ziemniaki, kalafior świeży, włoszczyzna(seler), przyprawa warzywna (seler), śmietana z mleka, mąka pszenna), pieczywo mieszane, (mąka pszenna, mąka żytnia),
II danie: Łazanki, (wędlina wieprzowa, kapusta kwaszona, makaron z mąki pszennej, pomidory, olej kujawski, przyprawa warzywna(seler), kompot z owoców mieszanych, jabłko.

Wtorek 21.06.2022
Zupa pomidorowa z ryżem, (ryż, koper świeży, włoszczyzna(seler), przyprawa warzywna(seler), śmietana z mleka, pomidory,
II danie: Ziemniaki + kotlet drobiowy mielony pieczony, (filet z piersi kurczaka, przyprawa do drobiu, jaja, olej kujawski), sałata z jogurtem naturalnym z mleka, kompot z owoców mieszanych, woda mineralna.

Środa 22.06.2022
Zupa ogórkowa, (ziemniaki, ogórki kwaszone, włoszczyzna(seler), śmietana z mleka, mąka pszenna, przyprawa warzywna (seler), pieczywo mieszane, (mąka pszenna, mąka żytnia),
II danie: Ziemniaki + filet rybny po grecku (olej kujawski, jaja, przyprawa do ryb, pomidory, włoszczyzna(seler), bułka tarta z mąki pszennej), kompot z owoców mieszanych.

Czwartek 23.06.2022
Zupa jarzynowa (ziemniaki, mieszanka warzywna(seler), śmietana z mleka, koper świeży, mąka pszenna, przyprawa warzywna(seler), pieczywo mieszane (mąka pszenna, mąka żytnia),
II danie: Ziemniaki + bigos z młodej kapusty,(mięso i wędlina wieprzowa, mąka pszenna, olej kujawski, pomidory przyprawa warzywna(seler), kompot z truskawek.


Piątek  24.06.2022
-------------------------------
-------------------------------


 

 

 

 

 

 

JADŁOSPIS TYGODNIOWY

 

 

 

 

 

Data

 

 

 

Składniki

 

 

 

 

 

Poniedziałek

 

04.11.2019

 

 

 

Zupa gulaszowa, ziemniaki, mięso wieprzowe, włoszczyzna (seler), pomidory, śmietana z mleka, pieczywo mieszane (maka pszenna, maka żytnia)

 

II danie: Makaron (maka pszenna) + polewa owocowa, (truskawki + śmietana z mleka), kompot, iabłko.

 

 

 

 

 

Wtorek

 

05.11.2019

 

 

 

Zupa porowa, ziemniaki, pory, włoszczyzna (seler), natka, śmietana z mleka, masło z mleka, pieczywo mieszane (maka pszenna i żytnia).

 

(II danie: Ziemniaki + kotlet mielony, (mięso wieprzowe, iaia, bułka pszenna i tarta z maki pszennej) sałata lodowa z sosem sałatkowym, kompot z jabłek, mandarynka.

 

 

 

 

 

Środa

 

06.11.2019

 

 

 

Zupa brukselkowa, brukselka, włoszczyzna, seler, ziemniaki, śmietana z mleka) + chleb mieszany (maka pszenna, maka żytnia).

 

II danie: Kasza gryczana + gulasz wp.(mięso wieprzowe, maka pszenna, masło z mleka),ogórek kiszony, kompot z owoców mieszanych, jogurt naturalny z mleka.

 

 

 

 

 

Czwartek

 

07.11.2019

 

 

 

Zupa z łupanego grochu, ziemniaki, groch łupany, włoszczyzna (seler) + pieczywo mieszane, maka pszenna i żytnia.

 

II danie: Ziemniaki + kotlet drobiowy mielony (filet z kurczaka i indyka, iaika, maka ziemniaczana) surówka z kapusty pekińskiej z jogurtem naturalnym z mleka.

 

 

 

 

 

Piątek

 

08.11.2019

 

 

 

Barszcz czerwony, buraki, włoszczyzna (seler), śmietana z mleka + pieczywo mieszane, maka pszenna i żytnia.

 

II danie: Ziemniaki, filet rybny, maka pszenna, iaika, mleko, surówka z kwaszonej kapusty, kompot z owoców mieszanych.

 

 

 

 

 

 



jex © 2022 SP3 Lubartów.