WRZESIEŃ
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe: II miejsce i III miejsce
Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe: III miejsce dziewcząt i VI miejsce chłopców
Miejski Konkurs Plastyczny "Podróż w krainę Fantazji": 13 równorzędnych nagród zdobyli uczniowie klas I-III
PAŹDZIERNIK
- VIII Miejski Konkurs Recytatorski ,,Recytacje z Noblem": 6 nagród, 10 wyróżnień
- Miejski Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II - nasz papież": 9 laureatów
- Wojewódzki Konkurs Piosenki "Jesienne Nutki": czworo finalistów, srebrny i brązowy kasztan na Koncercie Finalistów,nagroda specjalna młodzieżowego jury.
- III Miejski Konkurs Pieśni Patriotycznej "Ma Ojczyzna jest mi bliska":kategoria klas I -III - I, II i III miejsce; kategoria klas IV - VI - I miejsce
- Miejski Konkurs Plastyczny "Żyj świadomie i bezpiecznie": 11 równorzędnych nagród
- VIII Miejski Konkurs Literacki "Moje miasto, moja rodzina. Było, minęło":9 nagród - I miejsce -3, II miejsce -3 i III miejsce -3
- Wojewódzkie indywidualne biegi przełajowe: - II miejsce
- Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym: kategoria klas IV i młodsze - I miejsce, II miejsce; kategoria klas V - VI - III miejsce
- Podsumowanie Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół: "Trójka" nagrodzona za VI miejsce w roku szkolnym 2012/2013.
- Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnym tenisie stołowym: kategoria klas IV i młodsze - I miejsce, II miejsce kategoria klas V - VI - III miejsce
- Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym: kategoria klas IV i młodsze - I miejsce; kategoria klas V - VI - III miejsce
Kuratoryjne Konkursy Przedmiotowe:
- Matematyka - etap szkolny 44 uczniów - 2 uczniów w etapie okręgowym
- Język polski - 27 uczniów w etapie szkolnym
- Język Angielski - 38 uczniów w etapie szkolnym
- Przyroda - 37 uczniów w etapie szkolnym - 3 uczniów w etapie okręgowym
- Historia - 21 uczniów w etapie szkolnym
- XIV Rowerowy Tor Przeszkód - I i II miejsce drużynowo.
LISTOPAD
- Wojewódzki Konkurs Wokalny "O Powstaniu Styczniowym": II miejsce otrzymała Gabriela Bisek - uczennica kl. Ic
- IX Miejski Festiwal Piosenki Angielskiej "TOP SONGS":
klasy I-III
Złoty Dysk zdobyła Maja Macioszek z klasy IIIb,
I miejce w kategorii zespoły wokalne uczniowie z klasy IId: Maja Gałązka, Alicja Flis, Paulina Dąbek, Klaudia Kubik, Kamila Capała.
Wyróżnienie:
zespół z klasy Ia: Iga Goleń, Julia Grzesiuk, Natalia Budzyńska, Marcn Wójtowicz, Kamil Burdan.
zespół z klasy Ie i IIIc: Alicja Nagietowicz, Filip Józefaciuk, Maria Serwin, Aleksander Skrzypiec.
klasy IV-VI
I miejsce w kategorii zespoły wokalne otrzymał duet z klasy IVb: Sylwia Maluga i Magda Ciosmak. Wyróżnienie w kategorii zespoły: Karolina Skrzeszewska, Anna Lipska i Anna Aftyka z klasy Vd;
II miejsce w kategorii soliści: Aleksandra Lato z klasy Va; Wyróżnienia w kategorii soliści: Karolina Twardowska z klasy VIe i Alicja Stawecka z klasy IVd.
- XVII Jesienny Konkurs Recytatorski - etap powiatowy:
laureaci: Michał Biały z klasy IIIc, Anna Kasztelańska z klasy IIe;
wyróżnienia dla Krzysztofa Bartkowicza z klasy IVb i Weroniki Czarneckiej z klasy VIe