Strona główna Sport Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym
15
Maj
Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie.

Termin zawodów: 8.05.2023 r.

Uczestnicy: w zawodach wystartowało 6 drużyn dziewcząt oraz 7 drużyn chłopców.

  • zdj_7
  • zdj_8

 

Drużyny dziewcząt:

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie
  2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie
  3. Szkoła Podstawowa w Sernikach
  4. Szkoła Podstawowa w Łucce
  5. Zespół Szkół w Kamionce
  6. Szkoła Podstawowa w Firleju

 

Drużyny chłopców:

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie
  2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie
  3. Szkoła Podstawowa w Sernikach
  4. Szkoła Podstawowa w Łucce
  5. Zespół Szkół w Kamionce
  6. Szkoła Podstawowa w Firleju
  7. Szkoła Podstawowa w Leszkowicach

 

Uczestnicy startowali w czterech konkurencjach lekkoatletycznych:

  • bieg na 60 m.
  • skok w dal
  • rzut piłką palantową
  • bieg na 600 m. (dziewczęta)/ bieg na 1000 m. (chłopcy)

Wyniki z poszczególnych konkurencji przeliczone zostały na punkty według tabel czwórbojowych.

 

PUNKTACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĘTA:

MIEJSCE

NAZWA SZKOŁY

SUMA PUNKTÓW

I

Zespół Szkół w Kamionce

835

II

Szkoła Podstawowa w Sernikach

736

III

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie

705

IV

Szkoła Podstawowa w Łucce

599

V

Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie

559

VI

Szkoła Podstawowa w Firleju

396

 

ZS KAMIONKA

60 m.

PKT

600 m.

PKT

PPAL

PKT

W DAL

PKT

SUMA

Wrotkowska Julia

9.4

64

2,19,0

39

22,5

29

3,40

34

166

Nowakowska Oliwia

9.8

54

2,17,3

42

29

44

3,38

33

173

Białek Ewa

10.0

49

2,11,1

54

27

39

3,41

34

176

Wiącek Zofia

9.9

51

2,07,7

60

21

26

3,35

32

169

Ligęcka Natasza

9.5

61

2,14,8

47

13

10

3,36

33

151

Niziuk Julia

10.6

34

2,27,6

24

22

28

3,16

26

112

SUMA

835

 

 

 

 

 

Opiekun: Eliza Wiącek

 

SP SERNIKI

60 m.

PKT

600 m.

PKT

PPAL

PKT

W DAL

PKT

SUMA

Polichańczuk Agata

9.6

59

2,08,8

58

25

34

3,00

21

172

Dębska Łucja

9.9

51

2,17,6

42

35

59

3,57

40

192

Karczmarz Nikola

9.8

54

2,13,7

49

22

28

3,45

36

167

Maruszak Lena

10.1

46

2,43,4

3

23

30

3,40

34

113

Pszczoła Julia

10.0

49

2,50,0

0

17

18

3,12

25

92

Woźniak Oliwia

10.7

31

2,29,2

21

14

12

3,02

21

85

SUMA

736

 

 

 

 

 

Opiekun: Leszek Łotys

 

SP 3 LUBARTÓW

60 m.

PKT

600 m.

PKT

PPAL

PKT

W DAL

PKT

SUMA

Bożym Maria

9.9

51

3,13,0

0

18

20

3,36

33

104

Kułak Emilia

9.6

59

2,19,6

38

14

12

3,80

47

156

Mitruk Hanna

10.4

39

2,15,4

46

27

39

3,30

31

155

Skarżyńska Kaja

10.4

39

2,31,2

18

28

41

3,20

27

125

Wołowicz Wiktoria

10.0

49

2,35,5

13

19

22

3,28

30

114

Wetoszka Aleksandra

9.7

56

2,21,0

36

25

34

3,26

29

155

SUMA

705

 

 

 

 

 

Opiekun: Katarzyna Stasiak

 

SP ŁUCKA

60 m.

PKT

600 m.

PKT

PPAL

PKT

W DAL

PKT

SUMA

Stachura Nikola

9.7

56

2,17,8

41

28

41

3,26

29

167

Przypek Oliwia

10.6

34

2,33,3

15

18,5

21

3,08

23

93

Paluszek Amelia

10.2

44

2,27,2

24

33

54

3,10

24

146

Karpińska Natalia

10.8

29

2,48,0

0

18

20

2,80

14

63

Abramiuk Kinga

10.0

49

2,35,4

13

21

26

3,14

25

113

Jabłońska Kornelia

10.7

31

2,28,9

22

11

6

3,00

21

80

SUMA

599

 

 

 

 

 

Opiekun: Katarzyna Dawidek

 

SP 4 LUBARTÓW

60 m.

PKT

600 m.

PKT

PPAL

PKT

W DAL

PKT

SUMA

Błonka Maja

10.3

41

2,26,2

26

27

39

2,74

12

118

Budka Julia

10.6

34

2,54,4

0

23

30

2,50

6

70

Jankowska Nikola

10.8

29

2,56,1

0

19

22

3,31

31

82

Kot Joanna

10.6

34

2,36,0

12

17,5

19

3,23

28

93

Serwin Alicja

9.4

64

2,20,6

36

22

28

3,50

37

165

Żelazek Lena

10.0

49

2,50,0

0

28

41

2,70

11

101

SUMA

559

 

 

 

 

 

Opiekun: Jarosław Suska

 

SP FIRLEJ

60 m.

PKT

600 m.

PKT

PPAL

PKT

W DAL

PKT

SUMA

Cybul Zofia

10.7

31

2,44,2

2

15

14

2,72

11

58

Żeleźnik Milena

11.4

16

3,10,5

0

25

34

2,80

14

64

Golak Lena

11.3

18

2,23,9

30

14,5

13

2,85

16

77

Michalik Karina

10.2

44

2,25,7

27

18

20

3,00

21

112

Wolińska Oliwia

10.6

34

2,34,7

13

16

16

2,90

17

80

Rybak Oliwia

10.8

29

2,39,9

7

15

14

2,78

13

63

SUMA

396

 

 

 

 

 

Opiekun: Aneta Węgrzyn

 

PUNKTACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCY:

MIEJSCE

NAZWA SZKOŁY

SUMA PUNKTÓW

I

Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie

811

II

Zespół Szkół w Kamionce

750

III

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie

671

IV

Szkoła Podstawowa w Łucce

614

V

Szkoła Podstawowa w Firleju

575

VI

Szkoła Podstawowa w Leszkowicach

373

VII

Szkoła Podstawowa w Sernikach

318

SP 4 LUBARTÓW

60 m.

PKT

1000 m.

PKT

PPAL

PKT

W DAL

PKT

SUMA

Kwiatkowski Szczepan

9.7

34

4,00,0

26

38

41

3,81

35

136

Najda Kacper

9.0

55

3,26,6

59

30

25

3,92

38

177

Osiecki Aleksander

8.9

58

3,35,4

49

36

37

4,08

44

188

Pojęta Bartłomiej

8.7

65

4,15,4

14

34

33

4,33

52

164

Przytocki Marek

9.2

48

3,58,3

27

32,5

30

4,00

41

146

Tomasiewicz Oskar

9.8

32

3,58,8

27

27,5

20

3,85

36

115

SUMA

811

 

 

 

 

 

Opiekun: Jarosław Suska

 

ZS KAMIONKA

60 m.

PKT

1000 m.

PKT

PPAL

PKT

W DAL

PKT

SUMA

Feldman Wiktor

9.1

51

3,31,1

53

28

21

4,02

42

167

Podleśny Krzysztof

9.7

34

4,29,2

6

34

33

4,20

48

121

Trąbka Julian

9.5

39

3,26,9

59

27

19

4,07

43

160

Skowron Mateusz

9.4

42

3,43,7

40

32

29

4,23

49

160

Marzęda Kacper

9.6

37

4,09,6

17

34

33

3,95

39

126

Wójtowicz Kamil

9.6

37

3,35,3

49

26,5

18

3,75

33

137

SUMA

750













 

 

 

 

 

 

Opiekun: Eliza Wiącek

 

SP 3 LUBARTÓW

60 m.

PKT

1000 m.

PKT

PPAL

PKT

W DAL

PKT

SUMA

Brzyski Miłosz

9.4

42

4,05,9

20

30,5

26

3,83

35

123

Gwóźdź Miłosz

10.0

28

4,15,6

14

30,5

26

3,56

24

92

Kozicki Szymon

9.5

39

3,23,1

63

24

13

3,67

29

144

Meksuła Olaf

9.0

55

4,15,2

14

33

31

4,12

45

145

Pełka Daniel

9.6

53

3,51,8

32

21

7

3,78

34

126

Włoch Adrian

8.7

65

4,14,0

15

27

19

3,80

34

133

SUMA

671













 

 

 

 

 

 

Opiekun: Krzysztof Dec

 

SP ŁUCKA

60 m.

PKT

1000 m.

PKT

PPAL

PKT

W DAL

PKT

SUMA

Paprocki Andrzej

9.5

39

3,49,5

34

34

33

4,20

48

154

Pawlina Nikodem

9.4

42

4,01,4

24

37,5

40

3,95

39

145

Romański Kacper

9.4

42

3,50,3

34

22

9

3,55

24

109

Barański Oliwier

9.7

34

4,20,6

11

28

21

4,05

43

109

Turowski Szymon

10.0

28

4,15,9

13

29,5

24

3,74

32

97

Grodek Kacper

9.5

39

4,18,1

12

20

5

3,88

37

93

SUMA

614

 

 

 

 

 

Opiekun: Beata Piszcz

 

SP FIRLEJ

60 m.

PKT

1000 m.

PKT

PPAL

PKT

W DAL

PKT

SUMA

Biernacki Kacper

8.5

72

4,28,6

6

50

65

4,17

47

190

Niewczas Ksawery

10.1

26

4,10,8

16

27

19

3,10

13

74

Wójcik Jakub

10.5

18

4,30,6

5

32

29

3,40

20

72

Patronowicz Paweł

9.7

34

3,53,0

31

18

1

4,02

42

108

Polak Jakub

10.0

28

3,44,8

39

21

7

3,43

21

95

Reszko Maciej

10.0

28

3,38,4

45

26

17

3,41

20

110

SUMA

577

 

 

 

 

 

Opiekun: Dariusz Trojak

 

SP LESZKOWICE

60 m.

PKT

1000 m.

PKT

PPAL

PKT

W DAL

PKT

SUMA

Pawełczak Jan

10.2

24

4,12,1

16

20

5

3,10

13

58

Nogal Patryk

9.7

34

4,19,6

11

22

9

3,25

16

70

Osek Adrian

10.0

28

4,07,0

19

21,5

8

3,46

21

76

Rozwałka Alan

10.5

18

4,05,9

20

30,5

26

3,42

20

84

Zegarzewski Cezary

10.1

26

4,04,2

22

23

11

3,61

26

85

SUMA

750

 

 

 

 

 

Opiekun: Zbigniew Wierzbicki

 

SP SERNIKI

60 m.

PKT

1000 m.

PKT

PPAL

PKT

W DAL

PKT

SUMA

Karczmarz Michał

9.3

45

4,01,9

24

27

19

3,78

34

122

Buss Szymon

10.6

16

4,27,9

6

25

15

3,17

14

51

Kwasek Igor

10.0

28

-

0

29

23

3,94

39

90

Misztal Krzysztof

10.5

18

4,23,9

9

24

13

3,20

15

55

SUMA

318

 

 

 

 

Opiekun: Leszek Łotys

Na Mistrzostwa Rejonu w Czwórboju Lekkoatletycznym awansowały po 2 drużyny w każdej kategorii:

Dziewczęta:

  1. Zespół Szkół w Kamionce
  2. Szkoła Podstawowa w Sernikach

Chłopcy:

  1. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie
  2. Zespół Szkół w Kamionce

Najlepsze wyniki indywidualnie w czwórboju:

Dziewczęta:

Miejsce

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Suma punktów

I

Dębska Łucja

SP Serniki

192

II

Białek Ewa

ZS Kamionka

176

III

Nowakowska Oliwia

ZS Kamionka

173

Chłopcy:

Miejsce

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Suma punktów

I

Biernacki Kacper

SP Firlej

190

II

Osiecki Aleksander

SP 4 Lubartów

188

III

Najda Kacper

SP 4 Lubartów

177

Zawody sędziowali: Krzysztof Dec, Katarzyna Stasiak, Arkadiusz Smolarz oraz Dariusz Klej

Organizator zawodów: Krzysztof Dec oraz Katarzyna Stasiak

 

jex © 2024 SP3 Lubartów.
 

 

 

 




Dziś imieniny obchodzą:
Bogna, Florentyna, Rafał
czerwiec 2024
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30