Strona główna Sport MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW W KATEGORII IGRZYSKA DZIECI
03
Maj
MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW W KATEGORII IGRZYSKA DZIECI Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

W dniu 28.03.2023 na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lubartowie odbyły się zawody w piłce nożnej chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci. Do zawodów przystąpiły cztery reprezentacje szkół:

  • Szkoła Podstawowa w Kamionce - opiekun Pan Jacek Kołodyński
  • Szkoła Podstawowa w Rozkopaczewie - opiekun Pan Tadeusz Szalast
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie - opiekun Pan Paweł Majcher
  • Szkoła Podstawowa w Woli Skromowskiej - opiekun Pan Paweł Pawlas

Zespoły rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym” w wyniku czego zwycięzcą turnieju okazała się Szkoła Podstawowa z Woli Skromowskiej uzyskując tym samym awans na zawody szczebla Rejonowego.

Wyniki meczów:

  1. Szkoła Podstawowa w Woli Skromowskiej - Szkoła Podstawowa w Kamionce 3:3
  2. Szkoła Podstawowa w Rozkopaczewie - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie 2:4
  3. Szkoła Podstawowa w Woli Skromowskiej - Szkoła Podstawowa w Rozkopaczewie 4:1
  4. Szkoła Podstawowa w Kamionce - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie 1:3
  5. Szkoła Podstawowa w Woli Skromowskiej - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie 2:0
  6. Szkoła Podstawowa w Kamionce - Szkoła Podstawowa w Rozkopaczewie 7:3

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. Szkoła Podstawowa w Woli Skromowskiej
  2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie
  3. Szkoła Podstawowa w Kamionce
  4. Szkoła Podstawowa w Rozkopaczewie

Szkołę Podstawową nr 3 w Lubartowie reprezentowali:

Brzyski Miłosz, Gwóźdź, Mateusz Iskierka, Kowalski Marcin, Meksuła Olaf, Michna Jan, Misiak Marcel, Olszak Maciej, Pełka Daniel, Włoch Adrian.

Zawody sędziowała Pani Natalia Szczygieł

 

jex © 2024 SP3 Lubartów.
 

 

 

 




Dziś imieniny obchodzą:
Augustyn, Jaromir, Wilhelm
maj 2024
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2