Strona główna Aktualności „ZŁOTA GWIAZDKA” 2023 FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK ZAWITAŁA DO NASZEJ SZKOŁY
09
Sty
„ZŁOTA GWIAZDKA” 2023 FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK ZAWITAŁA DO NASZEJ SZKOŁY Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

W dniu 4 stycznia 2023r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Lubartowie odbył się drugi etap przesłuchań w ramach XIX Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Złota Gwiazdka” 2023. Ocenom jury zostało poddanych 34 wykonawców kl. I - III ze wszystkich lubartowskich szkół. Nasi mali wykonawcy spisali się wspaniale. Do naszej szkoły trafiła główna nagroda festiwalu, a laureatką „Złotej Gwiazdki” została Magdalena Treger z kl. III a.

  • zdj_9
  • zdj_12

Oto pozostali laureaci:

Klasy pierwsze:
Kaja Marzec kl. I b - nagroda
Liliana Szabała kl. I b - nagroda

Klasy drugie:
Joanna Weremczuk kl. II d - wyróżnienie

Klasy trzecie:
Helena Kozak kl. III d - nagroda
Nikola Zapora kl. III d - nagroda

Gratulujemy! Jesteśmy dumni ze wszystkich uczestników.

Danuta Bogusz

 

jex © 2023 SP3 Lubartów.