Strona główna Aktualności Bożonarodzeniowa atmosfera w naszej szkole
04
Sty
Bożonarodzeniowa atmosfera w naszej szkole Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

Przed świętami  22 grudnia 2022roku w naszej szkole można było poczuć wyjątkową atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. I nie tylko sprawiły to przepiękne dekoracje, ale również szopka, wykonana przez wolontariuszy, wspólne kolędowanie pod okiem ks. Wiktora Michałowskiego czy odwiedziny  „Kolędników” pod okiem pań: Agnieszki Szelech, Marzeny Borzęckiej i Anety Głebockiej –Wysok. Kolędnicy w każdej z klas zostali przywitani z ogromnym entuzjazmem a po wystąpieniu nagrodzeni gromkimi brawami i wieloma smakołykami. W upamiętnieniu niezapomnianych chwil  i kolędowaniu pomógł nam sprzęt zakupiony w ramach laboratorium przyszłości i wykorzystany przez uczniów podczas spotkania kolędowego. A oto efekty!

  • zdj_7
  • zdj_4

#LaboratoriaPrzyszłości

Ks. Wiktor Michałowski

Marzena Borzęcka

Agnieszka Szelech

Aneta Głębocka-Wysok

 

jex © 2024 SP3 Lubartów.