Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości 

Odsłon?

Odsłon : 294264
09
Maj
NOC W SZKOLE Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

Uczennice z naszej szkoły, które trenują również koszykówkę w przyszkolnym UKS Rekord Lubartów w piątek 6 maja wraz ze swoją trenerką Katarzyną Stasiak, a na co dzień nauczycielką wychowania fizycznego w naszej szkole uczestniczyły w imprezie pt. „Noc w szkole.” Impreza rozpoczęła się o godz. 19 od krótkiego treningu, następnie Dziewczynki zaprezentowały swoje umiejętności koszykarskie w szeregu zabaw i konkursów przygotowanych przez panią Kasię. Zwyciężczynie otrzymały pamiątkowe dyplomy, a każda uczestniczka słodki upominek.

Na wyróżnienie zasługują:

Królowe dwutaktu:

  • Emilia Kułak – kl. IVG
  • Magdalena Kowalik – kl. VB

Królowe rzutów z półdystansu:

  • Anna Woźniak – kl. IVG
  • Julia Barwińska – kl. VC

Królowe obrony:

  • Emilia Kułak – kl. IVG
  • Hanna Mitruk – kl. VC

Królowe szybkiej ósemki:

  • Julia Twardzik – kl. IVG
  • Natalia Zielińska – kl. VA

Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na kolację - większość osób zdecydowała się na pizzę. Wieczór zwieńczony został wspólnym seansem filmowym - było prawie jak w kinie.

Podczas nocy w szkole było niewiele snu, jednak mnóstwo dobrej zabawy, spędzonej w doborowym towarzystwie. Dziewczynki uczyły się samodzielności, poznały inne niż na co dzień formy spędzania czasu wolnego oraz miały możliwość zostać współorganizatorem szkolnej imprezy. Taka noc w szkole to doskonała okazja do integracji zespołu. Dzieci mogą lepiej siebie poznać, umocnić wzajemne więzi oraz mają możliwość przełamać różnorodne bariery. Dla nauczyciela jest to świetna okazja do poznania jeszcze lepiej swoich podopiecznych.

Rano na Dziewczynki czekały świeże bułeczki, śniadanie oraz herbata.

Po wszystkim pozostało tylko sprzątanie - jednak każdy spisał się na medal i na sali pozostał błysk.

  • zdj_2
  • zdj_7

„Jeśli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że najwyższą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość tryumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania.” – Janusz Korczak

 

jex © 2022 SP3 Lubartów.