Strona główna Aktualności Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus - Matematyka Plus

Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości 

Odsłon?

Odsłon : 277366
12
Sty
Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus - Matematyka Plus Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

Dnia 8 listopada 2021 r. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus – Matematyka Plus. Wzięło w nim udział 59 uczniów klas III. Każdy uczestnik miał do rozwiązania test w ciągu 45 minut składający się z 25 zadań. W tym roku zadania konkursowe były trudne, ale nasi uczniowie poradzili sobie wyśmienicie i uzyskali wysokie wyniki. Laureatami konkursu są wszyscy uczniowie, którzy popełnili nie więcej niż 5 błędów. Jeden błąd to strata 4 punktów. Tytuł laureata zdobyło łącznie 42 uczniów.

Laureat I stopnia z wyróżnieniem (100 pkt) – Chojak Alicja, Jaksim Patryk, Olszak Bartosz.

Laureat I stopnia (96 pkt) – 2 uczniów.

Laureat II stopnia (92 pkt) – 12 uczniów.

Laureat III stopnia (88 pkt) – 9 uczniów.

Laureat IV stopnia (84 pkt) – 8 uczniów.

Laureat V stopnia (80 pkt) – 8 uczniów.

Wszystkim laureatom gratulujemy!

 

jex © 2022 SP3 Lubartów.