Strona główna Aktualności Dzień Papieski w naszej szkole

Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 

Odsłon?

Odsłon : 269750
12
Lis
Dzień Papieski w naszej szkole Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

22 października 2021 roku uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Anety Głębockiej-Wysok, pani Marzeny Borzęckiej i pani Agnieszki Szelech uczcili pamięć św. Jana Pawła II. W szkole została wykonana tematyczna gazetka ścienna upamiętniająca świętego . Na holu wystawiono obraz z jego wizerunkiem oraz kalendarium. Obok obrazu została wyeksponowana wystawa  różnych dzieł naszego Papieża. Uczniowie chętnie podchodzili i oglądali dzieła autorstwa Karola Wojtyły jak również mogli przypomnieć sobie  jak ważną był on dla nas postacią i jakie wartości promował on swoim życiem. Obok wystawy o tematyce papieskiej, z okazji trwania Tygodnia niemieckiego, który został zorganizowany przez panią Sylwię Lipiec,  znajdował się również kiermasz charytatywny pod hasłem „Uczynek dla Hospicjum” z  którego całkowity dochód został przekazany na Hospicjum św. Anny w Lubartowie. W Tygodniu niemieckim, podczas kiermaszu  wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką pani Anety Głębockiej-Wysok, pani Anicety Topyły i pani Sylwi Lipiec sprzedawali precelki.  Uczniowie mogli zakupić precelki, uczynić  dobry  „Uczynek dla Hospicjum” i otrzymać  obrazek z wizerunkiem świętego Jana Pawła II.  Nie zabrakło również ulubionej pieśni świętego Jana Pawła II –Barki, którą zaśpiewali  nasi uczniowie.

  • zdj_3
  • zdj_4

Aneta Głębocka-Wysok

 

jex © 2021 SP3 Lubartów.