Strona główna Aktualności Kolorowe naklejki w naszej szkole

Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Odsłon?

Odsłon : 288708
19
Mar
Kolorowe naklejki w naszej szkole Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

Dobre myśli krążą po naszej szkole i czekają niecierpliwie na dzieci. Rodzice z Rady Rodziców urzeczywistnili nietypową edukacyjną inicjatywę, której celem jest budowanie przyjaznej atmosfery w szkole. Na schodach   pojawiły się kolorowe napisy edukacyjne. Teksty tam zamieszczone przypominają o podstawowych zasadach koleżeństwa, budują pozytywne emocje oraz  podkreślają, że wszyscy jesteśmy wyjątkowi.    Liczymy, że takie przyjemne lekcje na długo pozostaną w pamięci naszych uczniów, a sentencje nie raz będą ważnym kierunkowskazem podczas podejmowania trudnych decyzji.

  • zdj_3
  • zdj_1

Ponieważ naklejki spodobały się uczniom  i nauczycielom, co nas bardzo cieszy,  kolorujemy i opisujemy kolejne stopnie.

Odpowiadając na potrzeby zakupu nowych ławeczek, zgłoszone Radzie Rodziców  przez Samorząd Uczniowski nabyliśmy nowe ławeczki, które ustawiono na korytarzach. Liczymy, że niebawem nasze dzieci będą mogły z nich korzystać podczas przerw między lekcjami.

Dziękujemy Dyrekcji szkoły za umożliwienie realizacji tych inicjatyw.

Jako Rada Rodziców dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. Wspólnie możemy stworzyć dobre miejsce do nauki i budowania relacji dla naszych dzieci. Niech ten proces trwa.

Rada Rodziców SP3

 

jex © 2021 SP3 Lubartów.