Strona główna

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Logowanie



Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Odsłon?

Odsłon : 288723
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Lubartowie


31
Sie
Listy klas pierwszych PDF Drukuj Email

Klasa I a
Wychowawca - Agnieszka Poznańska

  1. Adamczyk Natalia
  2. Aftyka Marcel
  3. Bednarczyk Nikola
  4. Bronisz Hubert
  5. Chłopaś Kuba
  6. Dobrowolska Emilia
  7. Dybała Piotr
  8. Dzido Kacper
  9. Grymuza Lidia
  10. Guz Piotr
  11. Kaczor Lena
  12. Kowalski Łukasz
  13. Kulon Julian
  14. Lato Bartłomiej
  15. Leszczyńska Karolina
  16. Łyda Kacper
  17. Małyska Dominik
  18. Reps Sara
  19. Strep Antonina
  20. Tokarski Ignacy
  21. Treger Magdalena
  22. Wiśniewska Daria
  23. Wnęk Dominika

Klasa I b
Wychowawca - Krystyna Bunia-Maleszyk

  1. Andrzejewski Antoni
  2. Andrzejewski Franciszek
  3. Bobikowska Malwina
  4. Bogdański Szymon
  5. Boreczek Miłosz
  6. Borzęcka Hanna
  7. Bronisz Kamil
  8. Budziszewski Aleksander
  9. Budziński Emil
  10. Drzewiecki Wojciech
  11. Dudek Bartosz
  12. Filyuk Łucja
  13. Jankowska Karina
  14. Kowalik Zuzanna
  15. Lato Wiktoria
  16. Pawełczak Sara
  17. Sobieszek Oliwia
  18. Szalast Nela
  19. Szczygieł Emilia
  20. Szlachta Aleksander
  21. Szylak Dawid
  22. Tkaczyk Martyna
  23. Turowska Jagoda
  24. Wójcik Julia
  25. Wysocki Wincent

Klasa I c
Wychowawca - Anna Wiącek

  1. Bisek Olaf
  2. Bocheński Antoni
  3. Bordzoł Julia
  4. Granat Alan
  5. Kasperek Natasza
  6. Kozyra Marcin
  7. Mazur Michał
  8. Milewicz Tymon
  9. Misiura Antoni
  10. Mitaszka Jan
  11. Mitura Alicja
  12. Mitura Emilia
  13. Olszak Agata
  14. Pankowska Kinga
  15. Podleśny Maksymilian
  16. Rydzewski Jan
  17. Ryszkowska Kornelia
  18. Sagan Hanna
  19. Siwek Aleks
  20. Smęt Krystian
  21. Suracka Nina
  22. Tarnowska Laura
  23. Urban Wiktoria
  24. Wertejuk Weronika
  25. Wikiera Natalia

 

Klasa I d
Wychowawca - Anetta Bober

  1. Belniak Klara
  2. Bieniek Arnold
  3. Bochyńska Natalia
  4. Chudzik Alicja
  5. Dajek Weronika
  6. Golec Kaja
  7. Grzegorczyk Igor
  8. Jabłońska Natalia
  9. Janiszek Aleksander
  10. Jędryszka Lena
  11. Kowalska Olga
  12. Kozak Helena
  13. Luniak Oleksandra
  14. Pilarczyk Laura
  15. Piskorska Julia
  16. Radomski Miłosz
  17. Rola Julia
  18. Siwek Kacper
  19. Słomka Iga
  20. Świderek Julia
  21. Świerszcz Jan
  22. Tchórz Ada
  23. Wróblewska Róża
  24. Wysok Amelia
  25. Zapora Nikola

 

*do dnia 31 sierpnia br. do godziny 1200 istnieje możliwość zamiany klas po uprzednim złożeniu podania do  Dyrektora Szkoły

 
28
Sie
Szanowni Państwo Dyrektorzy PDF Drukuj Email

 

OT KOWR w Lublinie zwraca się z prośbą o udostępnienie linka do ankiety elektronicznej oceniającej zrealizowane przez KOWR działania związane z promocją „Programu dla szkół” w roku szkolnym 2019/2020 http://www.programdlaszkol.org/aktualnosci/index/Program-dla-szkol-jak-oceniasz-jego-promocje/idn:21

Prosimy o dalszą dystrybucję ankiety wśród rodziców dzieci uczęszczających do szkoły z klas I-V (grupa docelowa uczestnicząca w „Programie dla szkół”) w celu jej wypełnienia.

Ankieta jest anonimowa i będzie aktywna do 15 września br. Zależy nam na zebraniu jak największej liczby odpowiedzi.

 

Zachęcamy do odwiedzania stron:

www.programdlaszkol.org

www.pamietnikchrumasa.pl

https://www.youtube.com/c/ProgramdlaszkółPDS

https://www.facebook.com/pg/programdlaszkol

 

Małgorzata Lewandowska
Główny Specjalista
Wydział Rozwoju Rynków Rolnych
OT KOWR w Lublinie

Tel: 81-536-37-37
81-532-21-12 wew. 512
www.kowr.gov.pl

 
27
Sie
Listy klas pierwszych PDF Drukuj Email

Klasa I a

Wychowawca - Renata Kopryk

  1. Adamczyk Natalia
  2. Bednarczyk Nikola
  3. Bronisz Hubert
  4. Chłopaś Kuba
  5. Dobrowolska Emilia
  6. Dybała Piotr
  7. Dzido Kacper
  8. Grymuza Lidia
  9. Guz Piotr
  10. Kaczor Lena
  11. Kowalski Łukasz
  12. Kozyra Marcin
  13. Kulon Julian
  14. Lato Bartłomiej
  15. Leszczyńska Karolina
  16. Łyda Kacper
  17. Małyska Dominik
  18. Reps Sara
  19. Strep Antonina
  20. Tarnowska Laura
  21. Tokarski Ignacy
  22. Treger Magdalena
  23. Wiśniewska Daria
  24. Wnęk Dominika

 

Klasa I x

  1. Andrzejewski Antoni
  2. Andrzejewski Franciszek
  3. Bobikowska Malwina
  4. Bogdański Szymon
  5. Boreczek Miłosz
  6. Borzęcka Hanna
  7. Bronisz Kamil
  8. Budziszewski Aleksander
  9. Budziński Emil
  10. Drzewiecki Wojciech
  11. Dudek Bartosz
  12. Filyuk Łucja
  13. Jankowska Karina
  14. Lato Wiktoria
  15. Pawełczak Sara
  16. Sobieszek Oliwia
  17. Szalast Nela
  18. Szczygieł Emilia
  19. Szlachta Aleksander
  20. Szylak Dawid
  21. Tkaczyk Martyna
  22. Turowska Jagoda
  23. Wójcik Julia
  24. Wysocki Wincent

 

Klasa I y

  1. Bednarczuk Franciszek
  2. Belniak Klara
  3. Bieniek Arnold
  4. Bocheński Antoni
  5. Bochyńska Natalia
  6. Chudzik Alicja
  7. Dajek Weronika
  8. Golec Kaja
  9. Grzegorczyk Igor
  10. Jabłońska Natalia
  11. Janiszek Aleksander
  12. Jędryszka Lena
  13. Kozak Helena
  14. Luniak Oleksandra
  15. Pilarczyk Laura
  16. Piskorska Julia
  17. Radomski Miłosz
  18. Rola Julia
  19. Siwek Kacper
  20. Słomka Iga
  21. Świderek Julia
  22. Świerszcz Jan
  23. Tchórz Ada
  24. Wróblewska Róża
  25. Zapora Nikola

 

Klasa I z

  1. Bisek Olaf
  2. Bordzoł Julia
  3. Granat Alan
  4. Kasperek Natasza
  5. Kowalik Zuzanna
  6. Kowalska Olga
  7. Mazur Michał
  8. Milewicz Tymon
  9. Misiura Antoni
  10. Mitaszka Jan
  11. Mitura Alicja
  12. Mitura Emilia
  13. Olszak Agata
  14. Pankowska Kinga
  15. Podleśny Maksymilian
  16. Rydzewski Jan
  17. Ryszkowska Kornelia
  18. Sagan Hanna
  19. Siwek Aleks
  20. Smęt Krystian
  21. Suracka Nina
  22. Urban Wiktoria
  23. Wertejuk Weronika
  24. Wikiera Natalia
  25. Wysok Amelia

 

*do dnia 31 sierpnia br. do godziny 1200 istnieje możliwość zamiany klas po uprzednim złożeniu podania do  Dyrektora Szkoły

 

 
27
Sie
Wypożyczanie podręczników PDF Drukuj Email

Biblioteka szkolna informuje, że wypożyczanie podręczników uczniom klas II, III, V, VI i VIII na rok szkolny 2020/2021 odbywać się będzie wg następującego harmonogramu dnia 1 września br.:

 

Klasy II-III

Klasy: V, VI i VIII

Godz.

Klasa

Godz.

Klasa

9.45

2a

9.45

5a

10.00

2b

10.05

5b

10.15

2d

10.15

6a

10.30

2e

10.25

6b

10.45

2f

10.35

6c

11.00

3a

10.45

6d

11.15

3b

11.00

6e

11.30

3c

11.15

6f

11.45

3d

11.30

6p

12.00

3e

11.45

6s

12.15

3f

13.05

8a

12.30

3g

13.25

8c

 

 

13.30

8b

 

 

13.50

8d

 

 

14.00

8e

 

Uczniowie po podręczniki przychodzą z wychowawcą (uczniowie klas II-III proszeni są o zabranie ze sobą toreb). Pokwitowania odbioru podręczników rodzice i opiekunowie prawni podpiszą podczas zebrania z wychowawcą.

Ze względu na brak podręczników do klas I, IV i VII oraz ćwiczeń dla wszystkich klas harmonogram wypożyczeń podany będzie w okresie późniejszym.

Zapraszamy!

 
26
Sie
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 PDF Drukuj Email

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele

Od 1 września Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie rozpoczyna nowy rok szkolny 2020/2021 w formie zajęć stacjonarnych, z zachowaniem ogólnych wytycznych GIS, MZ i MEN. W związku z tym chcielibyśmy przekazać informacje o organizacji rozpoczęcia roku szkolnego oraz pracy i nauki w naszej szkole.

Z uwagi na dalszą potrzebę zachowania dystansu społecznego oraz stosowania się do zaleceń służb sanitarnych rozpoczęcie roku szkolnego będzie przebiegało inaczej niż w poprzednich latach:

Zmuszeni jesteśmy zrezygnować z jednego wspólnego spotkania uczniów klas 1-8.

 

Na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego  zapraszamy jedynie klasy pierwsze i  oddział przedszkolny. Spotykamy się na dziedzińcu przed głównym wejściem do budynku szkoły o godzinie 9.00 z zachowaniem odpowiednich odległości, w maseczkach lub przyłbicach. Dziecku może towarzyszyć maksymalnie jeden rodzic lub opiekun. Rodzice lub opiekunowie obowiązkowo zasłaniają usta i nos. Po części oficjalnej wychowawcy przekażą Państwu najważniejsze informacje, a następnie z dziećmi udadzą się na krótkie spotkania w klasach.

Uczniów  klas II, III oraz IV – VIII  zapraszamy na spotkania z wychowawcami w salach według następującego harmonogramu:

godzina

klasa

wychowawca

numer sali

9.30

II A

Anna Drozd

12

9.45

II B

Anna Sagan

15

10.00

II D

Emilia Kamińska

24

10.15

II E

Katarzyna Romanek

25

10.30

II F

Danuta Bogusz

21

10.45

III A

Edyta Biskup

23

11.00

III B

Marta Mitura

22

11.15

III C

Marta Majchrzak

25

11.30

III D

Eliza Mazurek

21

11.45

III E

Marta Widyńska

15

12.00

III F

Danuta Iwanek

22

11.15

III G

Marzena Łukasiewicz

14

9.00

IV A

Joanna Domańska

60

9.00

IV B

Cezary Bartoń

30

9.20

IV C

Katarzyna Skubiszewska

61

9.20

IV D

Agnieszka Rysiowska

31

9.40

IV E

Katarzyna Stasiak

62

9.40

V A

Agnieszka Wasil

32

10.00

V B

Kinga Kasprzak

63

10.00

VI A

Elżbieta Kopeć

40

10.20

VI B

Ewa Obroślak

70

10.20

VI C

Monika Fedorowicz

42

10.40

VI D

Marek Goleń

72

10.40

VI E

Monika Smyl

43

11.00

VI F

Ewa Rogala

73

11.00

VI P

Arkadiusz Smolarz

30

11.20

VI S

Aleksandra Berger

74

11.20

VII A

Emilia Sobczak - Chudzik

31

11.40

VII B

Anna Kubicka

60

11.40

VII C

Agnieszka Lipska

32

12.00

VII D

Agata Borzęcka

61

12.00

VII E

Aleksandra Pietraszek

40

12.20

VII F

Ewa Ejsmentewicz

62

12.20

VII G

Aniceta Topyła

42

12.40

VII H

Anna Machnio - Kasprowicz

63

12.40

VII i

Agnieszka Świderek

43

13.00

VII S

Dariusz Klej

70

13.00

VIII A

Teresa Pawelec

30

13.20

VIII B

Joanna Małyska

61

13.20

VIII C

Barbara Zegar

31

13.40

VIII D

Dorota Wronowska

72

13.40

VIII E

Dorota Furtak

32

 

Zasady bezpieczeństwa w dniu rozpoczęcia roku szkolnego:

  • Poszczególne klasy spotkają się z wychowawcami według zamieszczonego powyżej harmonogramu, w przydzielonych salach lekcyjnych.
  • Do szkoły przybywamy nie wcześniej niż 5minut przed wyznaczoną godziną rozpoczęcia.
  • Po przybyciu do szkoły obowiązkowo dezynfekujemy ręce.
  • Czekając pod wyznaczoną salą obowiązkowo zakładamy maseczkę lub przyłbicę.
  • Po zakończeniu spotkania z wychowawcą spokojnie i z zachowaniem dystansu opuszczamy budynek szkoły.
  • Klasy II i III wchodzą wejściem od podwórka, klasy IV – VIII wejściem z podjazdem od podwórka.

Wierzymy, że dzięki wspólnej dyscyplinie oraz wysiłkowi zarówno dzień rozpoczęcia roku szkolnego jak i następne dni nauki będą przebiegały w bezpiecznej oraz spokojnej atmosferze.

 

Do zobaczenia!

 

 
26
Sie
Aplikacja ProteGOSafe – informacja MEN dla rodziców uczniów PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie, gorąco zachęcamy do zainstalowania na telefonach komórkowych aplikacji ProteGOSafe. To narzędzie, które informuje o możliwym kontakcie z osobą zarażoną. Aplikacja zawiera także wiarygodne i sprawdzone informacje dotyczące pandemii koronawirusa i umożliwia samokontrolę stanu zdrowia. Jest bezpłatna, dobrowolna i w pełni bezpieczna. ProteGOSafe – jak to działa? ProteGOSafe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Jeśli użytkownik z Państwa otoczenia zachoruje, otrzymają Państwo odpowiednie powiadomienie.

Aplikacja dostępna jest do pobrana pod adresem:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.gov.mc.protegosafe

 
26
Sie
INFORMACJA O PODRĘCZNIKACH NA ROK SZKOLNY 2020/2021 PDF Drukuj Email

W roku szkolnym 2020/2021 podręczniki oraz ćwiczenia dla uczniów klas I – VIII są bezpłatne (zakupione w ramach dotacji celowej, ministerialnej). Udostępniane będą przez bibliotekę szkolną. Informacje o terminach i zasadach odbioru podręczników oraz ćwiczeń w poszczególnych klasach ukażą się w najbliższym czasie.

 

  • Podręczniki do oddziału przedszkolnego zostaną przedstawione 1 września 2020 podczas pierwszego spotkania z nauczycielkami.
  • We własnym zakresie dokonujemy zakupu podręczników i kart pracy do religii dla klas I – VIII:

 

Szkoła Podstawowa:

Klasa I

Tytuł podręcznika: BÓG NASZYM OJCEM – redaktor: ks. Piotr Goliszek

 

Klasa II

Tytuł podręcznika: KOCHAMY PANA JEZUSA – redaktor: ks. Piotr Goliszek

 

Klasa III

Tytuł podręcznika: PRZYJMUJEMY PANA JEZUSA – redaktor: ks. Piotr Goliszek

 

Klasa IV

Tytuł podręcznika: JESTEM CHRZEŚCIJANINEM – redaktor: ks. Waldemar Janiga
Karty pracy do klasy IV: JESTEM CHRZEŚCIJANINEM – redaktor: ks. Waldemar Janiga

 

Klasa V

Tytuł podręcznika – BÓG POSZUKUJE CZŁOWIEKA – redaktor: ks. Waldemar Janiga
Karty pracy dla klasy V: BÓG POSZUKUJE CZŁOWIEKA – redaktor: ks. Waldemar Janiga

 

Klasa VI

Tytuł podręcznika: WIERZĘ W KOŚCIÓŁ – redaktor: ks. Waldemar Janiga
Karty pracy dla klasy VI: WIERZĘ W KOŚCIÓŁ – redaktor: ks. Waldemar Janiga

 

Klasa VII

Tytuł podręcznika: SPOTYKAM TWOJE SŁOWO – redaktor: ks. Paweł Mąkosa
Karty pracy dla klasy VII: SPOTYKAM TWOJE SŁOWO – redaktor: ks. Paweł Mąkosa

 

Klasa VIII

Tytuł podręcznika: Z TOBĄ IDĘ PRZEZ ŻYCIE – redaktor: ks. Paweł Mąkosa
Karty pracy dla klasy VIII: Z TOBĄ IDĘ PRZEZ ŻYCIE – redaktor: ks. Paweł Mąkosa

 

Wszystkie podręczniki do religii wydało Wydawnictwo GAUDIUM LUBLIN.

 
24
Sie
WYPRAWKA SZKOLNA 300 PLUS DLA KOGO? JAK, GDZIE I KIEDY ZŁOŻYĆ WNIOSEK? PDF Drukuj Email

Rządowy program Dobry Start gwarantuje wsparcie dla każdego ucznia w wysokości 300 zł - niezależnie od dochodów rodziców.

 

Kto może skorzystać z programu?

Z jednorazowego wsparcia w wysokości 300 zł mogą skorzystać rodzice i opiekunowie uczniów od 7 do 20 roku życia oraz uczniów niepełnosprawnych do 24 lat.

 

Rządowy program Dobry Start nie przysługuje uczniom oddziałów zerowych.

Kto może złożyć wniosek o 300 plus?

Żeby otrzymać 300 plus na wyprawkę szkolną dla ucznia, trzeba złożyć odpowiedni wniosek. W imieniu dziecka mogą to zrobić rodzice, opiekunowie prawni lub faktyczni, rodzic zastępczy, osoba prowadząca rodzinny dom dziecka.

 

Terminy składania wniosków

Wnioski elektroniczne można już składać od 1 lipca, od 1 sierpnia drogą tradycyjną (w formie papierowej) bezpośrednio w urzędzie lub za pośrednictwem poczty. Wniosek należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada 2020 roku.

 

Gdzie składać wnioski o 300 plus?

Wniosek można złożyć w tych samych instytucjach, co wniosek o 500+. Wnioski o świadczenie dla dzieci przebywających w pieczy zastępczej są z kolei przyjmowane przez powiatowe centra pomocy rodzinie.

 

Druk wniosku udostępniony jest do pobrania na stronie internetowej

https://www.gov.pl/web/rodzina/wzor-wniosku-o-swiadczenie-dobry-start

Więcej informacji

https://www.gov.pl/web/edukacja

 
18
Sie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie serdecznie zaprasza do składania ofert w przetargu na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki PDF Drukuj Email

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie

zaprasza do złożenia oferty

w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego

w trybie przetargu nieograniczonego

na sukcesywną dostawę artykułów żywnościowych do stołówki

w Szkole Podstawowej nr 3 w Lubartowie na rok 2020-2021.

icon Dokumenty dotyczące przetargu na dostawę artykułów żywnościowych
do stołówki szkolnej (.zip 89.39 kB)

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 60

jex © 2021 SP3 Lubartów.
Serwis działa już
3419 dni.
 

 

 

 

 

 

 

Dziś imieniny obchodzą:
Filip, Leon, Marek
kwiecień 2021
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Sonda

Jakiego portalu społecznościowego używasz?