1. Miejski Konkurs Recytatorski „Recytacje z Noblem” (IX edycja) – 16 wyróżnień.
Wyróżnienia: Oliwia Mrozik (Ia, A.Wiącek), Ignacy Domański (Ic, M.Zwolińska), Martyna Różyk i Melania Słowikowska (Ig, E.Mazurek), Kaja Wróblewska (Ih, M.Majchrzak), Oliwier Król (IIc, A.Poznańska), Maja Bednarska i Bartosz Libera (IId, A.Bober), Filip Józefaciuk (IIe, M.Burzyńska), Alicja Kowalczyk i Bartłomiej Obodziński (IIIa, M.Mitura), Adrian Grabowski (IIIb.M.Widyńska), Maja Gałązka, Hanna Gruba i Klaudia Kubik (IIId, D.Bogusz), Anna Kasztelańska (IIIe, M.Łukasiewicz).
2. Miejski Konkurs Plastyczny „Podróż w krainę fantazji” – 16 nagród.
Nagrody: Kamil Kordowski, Klara Romaneczko i Weronika Siepsiak (0b, E.Kamińska), Natalia Leszcz (Ia,A.Wiącek), Emilia Mroczek i Kamil Wojciechewicz (If, D.Iwanek), Joanna Czerska (Ig, E.Mazurek), Kamil Buczyński i klasa IIIa zbiorowo (M.Mitura), Kacper Aftyka, Adrian Grabowski, Jakub Jach, Oliwia Misiura i Zuzanna Parafiniuk (IIIb, M.Widyńska), Eryk Trąbka (Is, K.Bunia-Maleszyk), Oliwia Romanek (IIId, D.Bogusz).
3. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – nasz papież” - 10 nagród.
Nagrody: Antoni Obodziński (Ia, A.Wiącek), Katarzyna Dejnecka (Ib, E.Biskup), Piotr Czakon i Kaja Wróblewska (Ih, M.Majchrzak), Igor Kostyła (Is, K.Bunia-Maleszyk), Jakub Danił i Maria Pytka (IIe, M.Burzyńska), Lena Mitruk i Bartłomiej Obodziński (IIIa, M.Mitura), Mateusz Korzan (IIIe, M.Łukasiewicz).
4. Miejski Konkurs Plastyczny „Żyj świadomie i bezpiecznie” – 8 nagród.
Nagrody: Oliwia Bogusz, Wiktoria Gwóźdź, Kinga Lewtak i Kamil Wojciechewicz (If, D.Iwanek), Mateusz Szczepaniak (Is, K.Bunia-Maleszyk), Alicja Kowalczyk, Natalia Marciniak i Karina Szczepaniak (IIIa, M.Mitura)
5.IV Miejski Konkurs Pieśni Patriotycznej „Ma Ojczyzna jest mi bliska” – 2 nagrody i 3 wyróżnienia.
Nagrody: II miejsce Filip Józefaciuk (IIIb, M.Burzyńska)
Wyróżnienie: Klaudia Kubik (IIId, D.Bogusz).
6. Miejski Konkurs Literacki „Moje miasto, moja rodzina. Było, minęło…” - 2 nagrody i 7 wyróżnień.
Nagrody: Natalia Marciniak (IIIa, M.Mitura), Maja Powałka (IIIc, R.Kopryk)
Wyróżnienia: Alicja Kowalczyk (IIIa, M.Mitura), Jakub Jach i Kacper Aftyka (IIIb, M.Widyńska), Oliwia Waśkowicz (IIIc, R.Kopryk), Maja Gałązka i Jakub Wójtowicz (IIId, D.Bogusz), Bartosz Poznański (IIIe, M.Łukasiewicz).
7. X Miejski Festiwal Piosenki Angielskiej „TOP SONGS” – 4 nagrody, 1 wyróżnienie
Nagrody: I miejsce Paulina Dąbek i Maja Gałązka (IIId, D.Bogusz), II miejsce Melania Słowikowska (Ig, E.Mazurek) oraz Gabriela Bisek, Julia Bednarczyk, Angelika Krzyżanowska, Maja Socha, Oliwia Choduń (IIc, A.Poznańska), III miejsce Iga Goleń (IIa, M.Kwiatkowska)
Wyróżnienie: Julia Kwiatkowska (IIIb, M.Widyńska).
8. XVIII Wojewódzki Jesienny Konkurs Recytatorski „Tu i Teraz” – 1 laureat etapu powiatowego i wojewódzkiego: Bartosz Libera (IId, A.Bober).
9. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wesołe Boże Narodzenie” – 18 nagród
Nagrody: Martyna Szeląg (0b, E.Kamińska), Marika Grabowska (Ic, M.Zwolińska), Kacper Makowski, Weronika Węgrzyn i Łucja Soszka (Id, P.Mazurek), Natalia Jezior (If, D.Iwanek), Ignacy Serwin (Ih, M.Majchrzak), Eryk Trąbka (Is, K.Bunia-Maleszyk), Maja Socha (IIc, A.Poznańska), Klaudia Łukasiewicz (IId, A.Bober), Karina Szczepaniak i Mikołaj Szczygieł (IIIa, M.Mitura), Mikołaj Szczygieł, Dawid Iwanek, Adrian Grabowski, Jakub Jach, Oliwia Misiura, Alicja Wetoszka (IIIb, M.Widyńska), Michalina Mazur (świetlica, K.Komorowska).
10. Powiatowy Konkurs Literacko – Plastyczny „Opowieści wigilijne” – 4 nagrody, 7 wyróżnień i 1 wyróżnienie specjalne.
Nagrody: Jagoda Budzyńska (0b, E.Kamińska), Natalia Marciniak i Karina Szczepaniak (IIIa,M.Mitura), Alicja Rafał (IIIe, M.Łukasiewicz)
Wyróżnienia: Zuzanna Poździk (Ib, P.Mazurek), Oliwia Bogusz i Lena Rydzewska (If, D.Iwanek), Alicja Kowalczyk (IIIa, M.Mitura), Kacper Aftyka (IIIb, M.Widyńska), Marcel Wilk (IIIc, R.Kopryk), Karolina Wójtowicz (IIIe, M.Łukasiewicz)
Wyróżnienie specjalne: Jakub Jach (IIIb, M.Widyńska).
11. Miejski Konkurs Plastyczny „Sprawni niepełnosprawni” – 1 nagroda
Nagroda: Jakub Jach (IIIb, M.Widyńska).
12. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy „Archimedes Plus” – 5 laureatów I stopnia z wyróżnieniem, 12 laureatów I stopnia, 8 laureatów II stopnia, 11 laureatów III stopnia, 3 laureatów IV stopnia, 4 laureatów V stopnia
Laureat I stopnia z wyróżnieniem: Martyna Mioduchowska i Oliwier Juć (IIIa, M.Mitura), Bartłomiej Cybul i Aleksander Walczyna (IIIb, M.Widyńska), Jakub Wójtowicz (IIId, D.Bogusz)
Laureat I stopnia: Adrian Grabowski, Mateusz Urban i Alicja Wetoszka (IIIb, M.Widyńska), Krzysztof Borówka, Bartosz Brzyski, Michał Domin, Alan Matyjaszczyk, Martyna Meksuła, Igor Rudziński i Krzysztof Rybicki (IIId, D.Bogusz), Błażej Hunek i Michał Winiarczyk (IIIe, M.Łukasiewicz)
Laureat II stopnia: Bartłomiej Obodziński i Karina Szczepaniak (IIIa, M.Mitura), Dawid Iwanek (IIIb, M.Widyńska), Daniel Dziedzic, Maja Gałązka i Patryk Woliński (IIId, D.Bogusz), Bartosz Poznański i Karolina Wójtowicz (IIIe, M.Łukasiewicz)
Laureat III stopnia: Kacper Aftyka i Julia Kwiatkowska (IIIb, M.Widyńska), Paulina Gierach, Wiktoria Pasek i Maciej Trojak (IIId, D.Bogusz), Maciej Dziubak, Jan Grzelak, Olaf Grzelak, Rafał Pawłowski, Krzysztof Szalast i Hanna Wojciechewicz (IIIe, M.Łukasiewicz)
Laureat IV stopnia: Iga Szczepańska i Weronika Zielińska (IIIc, R.Kopryk), Jan Misiak (IIId, D.Bogusz)
Laureat V stopnia: Hubert Kowalski i Kacper Sidor ((IIIb, M.Widyńska), Małgorzata Błonka i Karolina Steć (IIIe, M.Łukasiewicz).
13.XII Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek – 7 nagród, 1 nagroda specjalna, 2 wyróżnienia
Nagroda specjalna „Złota gwiazdka”: Filip Józefaciuk (IIb, M.Burzyńska)
Nagroda: I miejsce: Gabriela Bisek (IIc, A.Poznańska), Klaudia Kubik (IIId, D.Bogusz)
II miejsce: Lena Rydzewska (If, D.Iwanek), Julia Grzesiuk (IIa, M.Kwiatkowska),
Grzegorz Miduch (IIIe, M.Łukasiewicz)
III miejsce: Krzysztof Ogórek (Ig, E.Mazurek), Natalia Marzec (IId, A.Bober)
Wyróżnienia: Kaja Wróblewska (Ih, M.Majchrzak), Lena Mitruk (IIIa, M.Mitura).
14.Szkolny Konkurs Informatyczny „Szkolny Grafik” – 4 nagrody i 4 wyróżnienia.
Nagrody: Martyna Mioduchowska i Karina Szczepaniak (IIIa), Julia Kwiatkowska (IIIb), Oliwia Waśkowicz (IIIc)
Wyróżnienia: Artur Gryzio, Zuzanna Muszyńska i Izabela Wolska (Ib), Jakub Jach (IIIb).